Transport multimodalny

Transport multimodalny to przewóz z wykorzystaniem kilku różnych rodzajów transportu,  z uwzględnieniem możliwości przeładunku towarów na inny środek transportu oraz czynności składowania.

BILAX posiada bogate doświadczenie w organizacji przewozów różnymi środkami transportu,  w tym realizacji czynności przeładunkowych, magazynowania, składowania a także przepakowywania  w magazynach tranzytowych. Nasi specjaliści pomagają w opracowaniu optymalnych tras, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się także przygotowywaniem i gromadzeniem dokumentów wymaganych do transportu.

Organizujemy transporty ładunków na całym świecie, a nasi klienci korzystają z najatrakcyjniejszych rozwiązań logistycznych i ekonomicznych  w zakresie organizacji dostaw.

Systemowość

Systemowość

Operator transportu multimodalnego łączy wszystkie etapy transportu w spójną całość, zapewniając ciągłość procesu transportowego, dostępność funkcjonalnej infrastruktury i spójność dostaw w jednolitym systemie handlowym i prawnym.
Efektywność

Efektywność

Transport multimodalny pozwala zoptymalizować trasę przewozu z wykorzystaniem z dostępnych rodzajów transportu, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i charakteru ładunku oraz warunków geograficznych, obniżając równocześnie koszt i skracając czas dostaw
Elastyczność

Elastyczność

Elastyczność transportu multimodalnego pozwala skutecznie reagować na nieprzewidziane okoliczności, takie jak klęski żywiołowe, korki czy awarie techniczne pojazdów. Gdy pojawia się problem w transporcie jednego rodzaju, można skorzystać z innych metod transportu, co pozwala kontynuować przewóz bez większych opóźnień.
Niezawodność

Niezawodność

BILAX organizuje proces transportu na całej trasie. Koordynujemy wszystkie czynności, dbając o bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

OBLICZ KOSZT TRANSPORTU

Nie świadczymy usług na rzecz osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej.
napisz wiadomość
Dane osobowe
Dane dotyczące ładunku
Wypełniając ten formularz, zgadzasz się z Polityka prywatności
najczęściej zadawane pytania

najczęściej zadawane pytania

Jakie rodzaje ładunków można przewozić w transporcie multimodalnym?

W ramach transportu multimodalnego możliwe są przewozy niemal wszystkich rodzajów ładunków, w tym towarów paletowych, kontenerów, sprzętu produkcyjnego, pojazdów, chemikaliów i wielu innych. Rozwiązania multimodalne niemożliwe są jedynie dla tych ładunków, które nie mogą być przeładowane do innej jednostki przy zmianie środka przewozu.

W jaki sposób zapewnia się bezpieczeństwo ładunku podczas multimodalnego transportu towarów?

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo towarów na każdym etapie przewozu. Nasze czynności obejmują m.in. mocowanie z wykorzystaniem odpowiednich materiałów do zabezpieczania ładunków na czas transportu. 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Wypełniając ten formularz, zgadzasz się z Polityka prywatności