O firmie

Nasz zespół tworzą zaangażowani eksperci, gotowi mierzyć się z najbardziej złożonymi wyzwaniami logistycznymi w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.
o nas

Nasza misja

Rozwój rynku usług transportowych przy zastosowaniu efektywnych rozwiązań logistycznych. Wspieranie rozwoju naszych kontrahentów. Realizacja wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach.
19
doświadczenia w organizacji przewozów międzynarodowych
0
PRZEWOZÓW ROCZNIE
0
PRACOWNIKÓW
0
ZAUFANYCH WYKONAWCÓW
0 м²
POWIERZCHNIA TERMINALU

Funkcjonujemy na rynku spedycyjnym od 2005 roku.

Zgodnie z przedmiotem naszej działalności, zajmujemy się organizującą przewozów krajowych i międzynarodowych z wykorzystaniem różnych środków transportu.

W pierwszych latach działalności organizowaliśmy głównie przewozy samochodowe. Z biegiem czasu zwiększyliśmy zasięg i możliwości, zdobywając doświadczenie w przewozie ładunków transportem kolejowym, lotniczym, morskim i multimodalnym.

Zwiększenie zasięgu terytorialnego realizowanych przewozów o państwa Azji, Afryki oraz Ameryki, wpłynęło na rozwój naszej firmy, prowadząc do poszerzenia katalogu oferowanych usług oraz zwiększenia liczby pracowników.

W 2015 roku uruchomiliśmy Centrum Logistyczne BILAX w Siemianówce, zlokalizowane przy granicy z Białorusią. Obecnie, dzięki sprawnemu zarządzaniu i wdrożonym inwestycjom, jest jednym z największych tego typu obiektów w regionie.

Baza naszych klientów i podwykonawców obejmuje około 1200 stałych partnerów i nieustannie się rozwija. Są to zarówno wiodące spółki, jak i przedsiębiorcy indywidualni; lokalni przedsiębiorcy  i dostawcy zagraniczni, w tym najwięksi producenci światowych marek.

nasze wartości
Ludzie

Ludzie

Największą siłą, decydującą o przewadze naszej firmy, są ludzie. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników, a także dbamy o równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.
Rzetelność

Rzetelność

W relacjach z kontrahentami kierujemy się zasadami uczciwości, wiarygodności i profesjonalizmu. Budowanie pozycji zaufanego partnera logistycznego jest naszym priorytetem.
Operatywność

Operatywność

Szybkość ma kluczowe znaczenie w dostarczaniu ładunków, przekazywaniu informacji i podejmowaniu decyzji. Jesteśmy tego świadomi, dlatego ekspresowo znajdujemy rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych klientów.
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Wywiązujemy się zawsze z naszych zobowiązań i dotrzymujemy słowa. Troszczymy się również o otoczenie społeczne i środowisko naturalne.
Zaangażowanie

Zaangażowanie

Działamy z pasją i dużym zaangażowaniem. W naszej pracy wykorzystujemy posiadaną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, co przekłada się na osiąganie zamierzonych wyników. Logistyka nie jest tylko pracą - dla nas to styl życia.
certyfikaty i licencje
certyfikaty i licencje

Pozycja eksperta w branży logistycznej wymaga ciągłego zdobywania wiedzy i umiejętności przez nasz zespół.

Posiadane certyfikaty są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i kompetencji a także gwarancją niezawodności i skuteczności przyjmowanych rozwiązań logistycznych.

Сертификат 3
Сертификат 4
Сертификат 5
Сертификат 6
najczęściej zadawane pytania

najczęściej zadawane pytania

Jaki jest zakres terytorialny usług świadczonych przez BILAX?

Świadczymy usługi spedycyjne w krajach UE oraz EUG, a także w krajach Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki.

Jak uzyskać wycenę?

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 85 748-31-00 lub wyślij zapytanie na adres mailowy  office@bilax.pl. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji o naszych usługach i odpowiemy na zadane pytania.

Jakie informacje są potrzebne do dokonania wyceny?

Do dokonania wyceny potrzebujemy informacji o ładunku: rodzaju, wadze, wielkości, sposobie opakowania i szczególnych wymaganiach dotyczących transportu. Musimy też poznać trasę oraz zakres zaplanowanych usług dodatkowych.

Ile wynosi i od czego zależy czas dostawy ładunku?

Czas dostawy jest uzależniony od rodzaju ładunku, trasy oraz wybranego rodzaju transportu. Dążymy do zapewnienia bezpiecznej i szybkiej dostawy. Dokładny termin ustalany jest indywidualnie.