Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.   Czytaj więcej   Zamknij

Przeładunek w Małaszewiczach

Proszę ustalić jeszcze dzsiaj cenę za przewóz Państwa ładunku!

Oddzial firmy BILAX  Sp. z o.o. znajduje sie w miejscowosci Małaszewicze, na polsko-białoruskim przejściu granicznym Terespol/Brześć. Oddział zajmuje się organizacją przeładunków oraz kontrolą weterynaryjną i sanitarną towarów.

 


W Małaszewiczach znajduje się jedyny na wschodniej granicy Polski  terminal załadunkowy, na którym dokonywana jest kontrola weterynaryjna i sanitarna towarów. Przez ten terminal przechodzą wszystkie towary, które transportowane są z Unii Europejskiej do Rosji i krajów WNP, a także z powrotem, podlegające kontroli weterynaryjnej i sanitarnej. Takiej kontroli podlegają: zamrożone mięso, kurze udka, ryba, karma dla zwierząt, niektóre rodzaje produktów spożywczych (skrobia, zboże, cukier). Przez Małaszewicze transportowane jest drewno podlegające kontroli sanitarnej, wysyłane z Rosji do Europy. 


 W Małaszewiczach znajdują się terminale, na których dokonywany jest przeładunek z kontenerów, przeładunek towarów sypkich, ponadgabarytowych i innych. Towary transportowane z Europy do krajów WNP, sa przeładowywane w Małaszewiczach z samochodów na wagony, na węglarki lub na platformy. Towary przewożone z krajów WNP do Europy są przeładowywane z wagonów na samochody oraz z wagonów na wagony, do węglarek lub na platformy. 

 W Malaszewiczach znajduje sie jedna z najwiekszych zadaszonych ramp o dlugosci 700 metrów przeznaczona do przeladunku z samochodów na wagony oraz z wagonów na wagony.

 


Kontenery w Malaszewiczach sa przeladowywane z samochodów na platformy waskotorowe, a nastepnie w Brzesciu na platformy szerokotorowe.

 Pracownicy firmy BILAX Sp. z o.o. oprócz organizacji przeladunków zajmuja sie ich kontrola. To daje  gwarancje, iz towar znajduje sie w stanie nienaruszonym i, w razie koniecznosci, jest w nalezyty sposób mocowany w wagonach lub na samochodach. Podczas przeladunku wykonywane sa zdjecia, które nastepnie przekazywane sa Zamawiajacemu. 

Aby otrzymac informacje, prosimy o wypelnienie zapytania: